Fellne per shum lloje veturave jan shum mira

Shitet nga: limi 07 Shk 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet shum te mmira jan 15 coll per ford audi citroen pezho
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim