Fellne per tauran golf me 5 shtrafa

Shitet nga: Mentor 28 Mar 09:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne per tauran per golf me 5 shtrafa me goma dy goma tveres dy tjera m+s
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim