Fellne te Hekurit 16 coll

Shitet nga: Servis LEOTRIMI Landovic-Prizren 26 Maj 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

145 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Bandash te Hekurit orgjinal shum te paster viti i prodhimit 03.12.2012. bejn per Golf 6; 7 ; Passat,, Audi A3, A4
4. Bandash 6.5x16x5x112 - 57.1 ET 33.
Çmimi 145€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim