Fellne te hekurit per BMW

Shitet nga: ibrahim 16 Dhj 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne per bmw serie 3 15she shum ne gjendje te mir jan vetem dy fellne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim