Fellne te ndryshme 16 dhe 17 coll

Shitet nga: thaçi 24 Mar 18:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
BARRACUDA 17 coll per opel, vw etj. 150€
ENZO 16 coll per audi etj. 120€
AMG 17 coll per mercedes c klass etj.130€

Goma FULDA 195/60R14 shum te mira 60€

Pres oferta serioze.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim