Fellne

Shitet nga: selver 07 Krr 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim