Fellne

Shitet nga: Mercedes 11 Shk 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jan 185/65/15 me goma te veres nuk jan te grrithne as nuk drillin i heki se per kerr temin te vogla pak bajm ndrrim me 205 /50/16 per mercedes. Nese me pelqejn
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim