Fellne

Shitet nga: Noname 11 Shk 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne jan 225/40/r18 jan shum te mira me goma pothuajse te reja nje ver. Te perdorura i shes per arsye se me kan ardhur njepal tjera bajn per keto lloj makina golf audi pasat etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim