Fellne

Shitet nga: Visar Bytyqi 27 Shk 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 205 50 17 ne gjendje shum te mire ka mundesi edhe ndrrim me fellne 16 ju pres te me lajmroni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim