Fellne

Shitet nga: besjan 28 Shk 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne ne shitje jan me 4 shrafa per ford jan 15-tshe
Gomat nuk jan te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim