Fellne

Shitet nga: lani 18 Mar 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 15 per mercedes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim