Fellne

Shitet nga: Atnan 23 Mar 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne jane 15 me 4 vrima
Fellne te thjeshta 14
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim