Fellne

Shitet nga: Fellne 24 Mar 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne BBS pet golf2,3. per vw jetta... Fellne jan shum te miira jan me 4biira
2 Fellne jan 195/60/15
2 Fellne jan 195/55/15
Guma jan 2 treja, 2 te perdorne..
Boj ndrim me iphone4,samsung s3, me laptop ose me fellne 14-she
Muni me kontaktu edhe ne viber +38649513154..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim