Fellne

Shitet nga: Reshat 24 Gsh 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne ngjyra chrom
Shes fellnet 225/40/18 jan shum pak te perdorura
Te pershtatshme per golf audi pasat


Qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim