Fellne

Shitet nga: ibish 17 Sht 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet jon krom me goma te reja 2copa 205/40/17 dy tjera 225/40/17 pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim