Fellne

Shitet nga: AQ 18 Nën 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne bbs 17 coll
Ndrrum i mundshem me 15 ose 16 coll
Nr:049449792
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim