Fellne

Shitet nga: Burim 18 Nën 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 16 me gjeth goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim