Fellne

Shitet nga: Erim 19 Nën 08:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet ose ndrohen me fellga te golf 4 15 ose 16 sipas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim