Fellne

Shitet nga: Feim 29 Nën 22:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 2 par fellna 15coll ose nderroj me fellna BORBET ose BBS qmim i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim