Fellne

Shitet nga: nazi 29 Dhj 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne 14 jan shum te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim