Fellne

Shitet nga: Arton 07 Jan 14:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 195 50 15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim