Fellne

Shitet nga: elvis 01 Shk 15:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet 15 per mercedes ,,,,,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim