Fellne

Shitet nga: ymrri 27 Shk 00:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 17 me goma m+s
viberr watc ap 045 329 224
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim