Fellne

Shitet nga: Lami 26 Shk 12:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet kan gjene en mercedes s-class
Fellnet jan me 10 vrima mund te bine edhe en ndonje vetur tjeter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim