Fellne

Shitet nga: Mehmeti 26 Shk 16:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne dhe guma te pa perdorura 245/40/18 coll
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim