Fellne

Shitet nga: Fellne 29 Shk 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 14
Ndrrim me Naj Skuter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim