Fellne14

Shitet nga: fellne 14 26 Pri 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet 14 qe bojn per audi pezho citrern ford etj jan ne gjendje shum te mire si ne anen teknike po ashtu edhe optike na kontaktoni ne 044 950 963 dhe 049 223 870 viber
VEREJTJE fellnet gjenden ne Istog(burim)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim