Fellne17coll

Shitet nga: Visar 22 Nën 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 205/50/17 per Mercedes , Golf, Passat. Bej ndrrim me fellne16coll per Mercedes C-class w203 Qmimi i diskutueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim