Fellnet 16 me 5 vrima BMW

Shitet nga: sylemon 13 Nën 22:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shka fellnat 16 me 5 vrima BMW me gumat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim