Fellnet 205/55 16

Shitet nga: Besnik 16 Shk 09:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 205/55-16. Per golf 5
Me gjeth goma jan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim