Fellnet 235.55.17

Shitet nga: sylemon 13 Nën 22:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet 235.55.17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim