Fellnet alumin me goma yll 13she

Shitet nga: Arlind 16 Mar 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   95 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten kta felnet me kater shtrafa me gjeth goma 4 COPA komplet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim