Fellnet e golf 4 edhe vw bora 205-55-16

Shitet nga: bislim 07 Shk 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnat e golf 4 edhe vw bora shum te mira 205-55-16 ju mirpres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim