Fellnet me gjith goma 17 col

Shitet nga: Shqiproni 14 Gsh 08:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet me gjith goma jan 17/235/45 jan shume te ruajtne mun te shihni ne foto qmimi i diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim