Fellnet nr 18 origjinale ZO made in germany

Shitet nga: Riki 03 Pri 16:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

279 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Jan numer 18 me goma te veres jan te sapo ardhura nga gjermanija
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim