Fellnet per -golf.5.6.7pasat.audi .turan.mercede..

Shitet nga: Nexhi 11 Shk 19:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet te posa ardhura. Jon shum te mira - nr-16 bajn per golf-5-6-turan pasat audi mercedes qmimi i pa diskutushu. Kujdes nuk gjindem ne Prizeren ne Shtime..flm per mirkuptim
Viber +37744995362280 euro///\\\\\ 250 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim