Felna dhe Goma per opel,VW

Shitet nga: xxx 14 Shk 16:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 guma me fellge.Kontakt 044-386-385
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim