Felna

Shitet nga: Besnik 10 Gsh 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
unikat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim