Felne 15 me goma te reja

Shitet nga: fatmir 09 Mar 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   250 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten felnet 15-she per wv se bashku me goma
felnet jane shume te mira dhe te ruajtura,jan te firmes enzo ndersa
gomat jane te veres me profil shume te mir,195,65,15 qmimi 200euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim