Felne 17

Shitet nga: Passat 16 Mar 18:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Felne me goma. 225/55/17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim