GOMA BARUM POLARIS 2

Shitet nga: goma 21 Nën 12:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHITEN GOMAT BARUM 215-60-R16 ..99H JAN NE GJENDJE SHUME TE MIR QMIMI SIPAS MARREVESHJES GOMAT JAN TE NJEJTIT PROFIL TE ARDHURA SOT NGA ZVICRRA.JAN 4 GOMA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim