GOMA 185_60_R15 M+S

Shitet nga: Liridon 16 Gsh 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jan shummm te mira per ma shum kontaktoni gomat jan 50 te katret
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim