GOMA 205/55/16

Shitet nga: luli 07 Pri 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHES 4 GOMA 205/55/16 MS GOMAT JAN TE PERDORURA VETEM 1 MUJ JAN SHUM TE MIRA
PO I SHES PER ARSYE SE E KAM SHIT VETUREN GOMAT JAN TE JAVES 48 /2014
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim