GOMA ME FELGA PER HYUNDAI

Shitet nga: Auto Ocasin Center Shaqa 11 Gsh 16:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 GOMA ME ALUFELGA PER HYUNDAI TE MARKES PIRELLI.
PROFIL 80%
NR. 185/65/15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim