GOMA ME FELLNA 15 PER GOLF 5

Shitet nga: goma 28 Shk 15:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
goma me fellna goma M+S DUNLOP
205/55/15 PER GOLF 5
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim