GOMA PER MERCEDES M+S URGJENT :)

Shitet nga: mercedes lorinson 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

303 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
GOMA PER MERCEDES -- LORINSER -- 2 X 205 55 R17, 2 X 225 55 R17 MERCEDES C 220 , E 220, S 300, 400...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim