GOMAT CONTINENTAL

Shitet nga: GOMAT 21 Nën 12:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHES GOMAT CONTINENTAL ME C
195-65 R16 C 100-98R PRODHIM GJERMAN
GOMAT JAN NE GJENDJE SHUME TE MIRE QMIMI ME MARREVESHJE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim