Gom Continental 225/75 R 16C

Shitet nga: Egzon 12 Mar 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes nje gom per kamijon
Continental 225/75 R 16C shum pak e perdorur.
Tel:/ +37744 683 064
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim