Goma 8.3 8-24

Shitet nga: pa emer 28 Shk 18:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jan te pa perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim