Goma | Fellne

Shitet nga: Dren Marseli 14 Nën 18:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne dhe goma te veres, 18sh, me 5 shtrafa, te pershtatshme per audi vw e etje.
Ne gjendje te shum te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim